0272 333 31 96
english german arabic turkish

MCG MARBLE HOTEL

Afyonkarahisar’ın kalbinde yer alan MCG Marble Hotel 114 oda, 271 yatak kapasitesi ile misafirlerine hizmet vermektedir. Modern mobilyalarla zevkli biçimde dekore edilmiş odalarında düz ekran TV, klima, elektrikli su ısıtıcısı ve minibar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda ve Genel Alanlarımızda ücretsiz Wi-Fi hizmeti içermektedir.

Tesis bünyesinde bulunan Castle A’la Carte Restaurant Afyonkarahisar’ın eşsiz kale manzarası ve gastronomi mutfağı sayesinde lezzetli menüleriyle yemeklerinizi daha keyifli hale getiriyor. Bunun yanı sıra yine tesis bünyesinde bulunan Ladin Restaurant’ta kahvaltı ve akşam yemeklerinde şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.
 
Toplantı, konferans gibi banket organizasyonlarınız için, tesisimizde bir adet 300 kişilik ve iki adet 75-100 kişilik VIP olmak üzere, modern konferans ekipmanıyla donatılmış çok amaçlı salonlar ile hizmet vermektedir.
 
MCG Marble Hotel, Afyonkarahisar’ın en merkezi konumunda ve tüm ulaşım yollarına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Tesis çevresinde Afyon Gastronomi’ye özgü birçok yiyecek-içecek imkanı bulunduğundan, farklı tat ve lezzetleri de deneyerek Afyonkarahisar ziyaretinizden keyif alabilirsiniz.
 
ÇAKMAK OTEL İŞLETMELERİ TURİZM TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ
Dumlupınar Mah. Süleyman Gönçer Cad. No:2
  Afyonkarahisar, Merkez
   
   
Türkiye Halk Bankası A.Ş
Afyonkarahisar Organize San. Şb.
IBAN : TR92 0001 2009 1890 0010 2608 82
   
 
Genel Müdürlük : [email protected]
 
Satış & Pazarlama :  [email protected]
 
 
Rezervasyon : [email protected]
 
 
İnsan Kaynakları : [email protected]
 
Satın Alma : [email protected]WhatsApp ile iletişime geç